Kadra Legnica ul. Mała

Dyrekcja

Anna Brzeżańska

Dyrektor przedszkola, nauczyciel mianowany wychowania przedszkolnego z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła Studium Nauczycielskie w Głogowie oraz wiele kursów, warsztatów i szkoleń, które z powodzeniem wykorzystuje w pracy z dziećmi. Pani Ania jest osobą niezwykle pogodną i ciepłą, cechuje ją wyrozumiałość zarówno dla wychowanków, rodziców jak i dla współpracowników. Uśmiech towarzyszy jej przez cały dzień.

Kadra

Magdalena Komarnicka - nauczyciel

Pani Magda jest absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego, ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną. Kontynuuje edukację w celu uzyskania tytułu magistra. Pani Magda jest zawsze uśmiechnięta zarówno w relacjach z dziećmi, rodzicami jak i kadrą. Łatwo nawiązuje kontakt ze swoimi podopiecznymi, ma dla nich dużo cierpliwości. Praca sprawia jej wiele satysfakcji.

Marta Wójcik - pomoc nauczyciela

Pani Marta jest pomocą nauczyciela wiec aktywnie wspiera nauczycieli w ich działaniach zarówno opiekuńczych jak i dydaktycznych. Pani Marta jest osobą pogodną i radosną z bardzo odpowiedzialnym podejściem do pracy z dziećmi. Stara się z nimi aktywnie spędzać czas wymyślając zabawy ruchowe, taneczne i plastyczne.

Anna Olbrych

Anna

Pani Ania jest absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego, ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogika o specjalności Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna. Dodatkowo posiada wykształcenie informatyczne o specjalizacji grafika. Aktualnie przystąpiła do rekrutacji, która odbywa się na Uniwersytecie Zielonogórskim na kierunek Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Pani Ania jest osobą pogodną, spokojną oraz bardzo pomysłową.

Kinga Kabzińska

Pani Kinga jest absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego, ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogika o specjalności Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna, aktualnie pisze pracę magisterską na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Pani Kinga jest osobą pogodną, spokojną i bardzo komunikatywną . Doskonale nawiązuje relacje zarówno z dziećmi, kadrą jak i rodzicami.

Natalia Sypniewska

Pani Natalia jest nauczyciel kontraktowym, absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.Pani Natalia uzyskała licencjat na kierunku pedagogika opiekuńcza z promocją zdrowia a także tytuł magistra w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu na kierunku pedagogika przedszkolna. Pani Natalia uczy nasze przedszkolaki jak radośnie spędzać czas w przedszkolu i poza nim, przygotowując wiele ciekawych zajęć plastycznych.

Obsługa

Ewa Ziembicka

W przedszkolu odpowiedzialna jest za przygotowanie smacznych i zdrowych posiłków (śniadań i podwieczorków). Dodatkowo, prowadzi warsztaty kulinarne podczas których podczas których zapoznaje nasze przedszkolaki z nowymi smakami i uczy pomagać Mamom w kuchni. Jej dodatkowym atutem jest przygotowanie pedagogiczne, bowiem ukończyła Studium nauczycielskie.