Kadra Legnica ul. Mała

Dyrekcja

Natalia Sypniewska - Dyrektor

Dyrektor przedszkola a także nauczyciel wychowawca. Pani Natalia jest nauczyciel kontraktowym, absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.Pani Natalia uzyskała licencjat na kierunku pedagogika opiekuńcza z promocją zdrowia (pedagog) a także tytuł magistra w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu na kierunku pedagogika przedszkolna. Pani Natalia organizuję prace przedszkola tak aby dzieci miały zapewnione najlepsze warunki do indywidualnego rozwoju. Ponadto uczy nasze przedszkolaki jak radośnie spędzać czas w przedszkolu i poza nim, przygotowując wiele ciekawych zajęć i warsztatów.

Kadra

Magdalena Komarnicka - nauczyciel

Pani Magda jest absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego, ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną. Kontynuuje edukację w celu uzyskania tytułu magistra. Pani Magda jest zawsze uśmiechnięta zarówno w relacjach z dziećmi, rodzicami jak i kadrą. Łatwo nawiązuje kontakt ze swoimi podopiecznymi, ma dla nich dużo cierpliwości. Praca sprawia jej wiele satysfakcji.

Marta Wójcik - pomoc nauczyciela

Pani Marta jest pomocą nauczyciela wiec aktywnie wspiera nauczycieli w ich działaniach zarówno opiekuńczych jak i dydaktycznych. Pani Marta jest osobą pogodną i radosną z bardzo odpowiedzialnym podejściem do pracy z dziećmi. Stara się z nimi aktywnie spędzać czas wymyślając zabawy ruchowe, taneczne i plastyczne.

Anna Olbrych - nauczyciel

Anna

Pani Ania jest absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego, ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogika o specjalności Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna oraz studia magisterskie na kierunek Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Jest nauczycielem kontraktowym . Dodatkowo posiada wykształcenie informatyczne o specjalizacji grafika. Pani Ania jest osobą pogodną, energiczną oraz bardzo pomysłową.

Obsługa

Ewa Ziembicka

W przedszkolu odpowiedzialna jest za przygotowanie smacznych i zdrowych posiłków (śniadań i podwieczorków). Dodatkowo, prowadzi warsztaty kulinarne podczas których podczas których zapoznaje nasze przedszkolaki z nowymi smakami i uczy pomagać Mamom w kuchni. Jej dodatkowym atutem jest przygotowanie pedagogiczne, bowiem ukończyła Studium nauczycielskie.