Kadra ul. Krucza

Dyrekcja

Magdalena Rychlewska - Dyrektor

Nauczyciel kontaktowy, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (filologia polska) oraz Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych (pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna), dodatkowo posiada kwalifikacje pedagoga specjalnego i oligofrenopedagoga. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku zarządzanie oświatą. Uczestniczyła w wielu kursach plastycznych, muzycznych oraz z zakresu pedagogiki zabawy, które wzbogacają jej warsztat pracy.

Ewa Kuc - Zastępca Dyrektora

Ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika, specjalność edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Jest osobą niezwykle ciepłą i pogodną dlatego bardzo szybko nawiązuje kontakt z dziećmi. Poświęca im wiele uwagi, wymyśla nowe zajęcia, pomoce dydaktyczne i zabawy aby jak najbardziej uatrakcyjnić czas spędzany w przedszkolu.

Kadra

Gabriela Śliwak - asystent nauczyciela

Pani Gabrysia jest empatyczną i wyrozumiałą osobą. Studiuje pedagogikę specjalna, a jej specjalizacją jest oligofrenopedagogika na Uniwersytecie Wrocławskim. Bardzo lubi pracę z najmłodszymi, która daje jej wiele satysfakcji. W pracy szuka nowych pomysłów. Stara się, aby dzieciom ciagle towarzyszył uśmiech na buzi dlatego z dużą łatwością nawiązuje kontakt z dziećmi.

Karolina Sulima - asystent nauczyciela

Pani Karolina jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Od ponad dziesięciu lat zajmuje się zawodowo pracą z dziećmi w wieku przedszkolnym zarówno jakonauczyciel-wychowawca jak i nauczyciel języków obcych (angielski, niemiecki). Prowadząc zajęcia z dziećmi, stawia na wsparcie rozwoju ruchowego, sensorycznego i intelektualnego. Chętnie prowadzi warsztaty przyrodnicze, które uwrażliwiają dzieci na otaczający je świat. Bliska jest jej pedagogika Montessori. Ukończyła liczne kursy oraz szkolenia wzbogacające jej wiedzę oraz doświadczenie zawodowe.

Angelika Dagiel - nauczyciel

Pani Angelika jest nauczycielem kontraktowym, absolwentka UZZM o profilu pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna (licencjat) oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej o profilu arteterapia (studia magisterskie).
Jestem osobą życzliwą, pogodną, łatwo nawiązującą kontakt z dziećmi. Posiada umiejętności muzyczno-wokalne, które wykorzystuje w pracy z dziećmi aby uatrakcyjniać im czas poprzez zabawy ruchowe.

Joanna Ślusarczyk - nauczyciel

Pani Asia ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika, specjalność edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, a także studia podyplomowe na kierunku oligofrenopedagogika. Jest osobą ciepłą, cierpliwą i konsekwentną . Praca z dziećmi sprawia jej ogromną radość i dba o to aby każde dziecko było pogodne i uśmiechnięte.

Ewelina Skrzypczak - nauczyciel

Pani Ewelina jest absolwentką studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Włocławskim o kierunku edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Z dziećmi pracuje od 8 lat.
Pani Ewelina w pracy kieruje się szacunkiem i cierpliwością, ale także konsekwencją. Dzięki pogodnemu usposobieniu i szczeremu uśmiechowi zdobywa malutkie serca. Codzienny kontakt z dziećmi jest dla niej źródłem satysfakcji oraz inspiracji.

Aleksandra Nowak - pomoc nauczyciela

Pani Ola jest miłą i otwartą osobą. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Uśmiechnięta i cierpliwa, jako pomoc nauczyciela zawsze gotowa, aby wysłuchać, pomóc lub przytulić. Jej najważniejszym celem jest stworzenie dzieciom atmosfery pełnej ciepła, bezpieczeństwa i radości. Praca z dzieckiem jest dla niej cenną lekcją, podczas której wzajemnie mogą się wiele nauczyć.

Aleksandra Kosacz - asystent nauczyciela

Absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ola jest osobą ciepłą i cierpliwą, która szybko nawiązuje kontakt z dzieckiem. Jest przyjaciółką każdego dziecka, z którym poznaje świat przez zabawę.

Joanna Tkaczyk - pomoc nauczyciela

Pani Asia pomaga dzieciom w codziennych zmaganiach w przedszkolu. Robi wszystko, aby maluszki czuły się w naszym przedszkolu jak w domu a rodzice mogli spokojnie zająć się swoimi obowiązkami. Każde dziecko traktuje i indywidualnie, aby zaspokoić potrzeby każdego dziecka. Jest osobą bardzo ciepłą, uśmiechniętą ,otwartą i serdeczną. Pani Asia zawsze pomoże z guzikiem, bucikiem, kurteczką czy talerzykiem. Przytuli, pomoże w zasypianiu. Praca z dziećmi jest jej pasją:)

Katarzyna Graczyk -pomoc nauczyciela

Pani Kasia jest nieocenionym pomocnikiem wszystkim przedszkolaków ale najbardziej doceniają jej pracę nasze maluszki. Zawsze uśmiechnięta, gotowa do pomocy. Jest osobą bardzo kompetentną, sumienną i odpowiedzialną. Ulubioną przez dzieci i rodziców.

Małgorzata Kałuża - nauczyciel

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Służby publiczne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Legnicy oraz studia magisterskie w Wyższej Szkole Zarządzania Edukacja we Wrocławiu na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z edukacją muzyczną, rytmiką i plastyką. Pani Małgosia jest osobą pogodną i optymistycznie patrzy na świat. W kontaktach z najmłodszymi opiera się na zbudowaniu atmosfery pełnej zaufania i poczucia bezpieczenstwa. Niezwykle istotne dla niej jest kształtowanie w dzieciach postawy samodzielności oraz wiary we własne możliwości. Praca z dziećmi jest jej pasją.

Patrycja Pietruszka - nauczyciel

Pani Patrycja jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika, specjalność poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna, natomiast tytuł magistra uzyskała na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu terapii pedagogicznej z arteterapią. Jest osobą zaangażowaną w swoją pracę i pogodnie nastawioną do życia. W pracy z dziećmi dba o ich wszechstronny rozwój wykorzystując ich potencjał.

Obsługa

Magdalena Nowak

Posiada doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla przedszkolaków, odpowiedzialna jest za to aby dzieci z Planety Zdrowia jadły zdrowe i smaczne posiłki.

Bogusława Nowak

Posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla przedszkolaków, dba aby dzieci z Planety Zdrowia jadły urozmaicone posiłki, poznawały nowe, ciekawe smaki warzyw i owoców.

Galerie zdjęć