Kadra ul. Krucza

Dyrekcja

Magdalena Rychlewska - Dyrektor

Nauczyciel kontaktowy, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (filologia polska) oraz Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych (pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna), dodatkowo posiada kwalifikacje pedagoga specjalnego i oligofrenopedagoga. Uczestniczyła w wielu kursach plastycznych, muzycznych oraz z zakresu pedagogiki zabawy, które wzbogacają jej warsztat pracy.

Ewa Kuc - Zastępca Dyrektora

Ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika, specjalność edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Jest osobą niezwykle ciepłą i pogodną dlatego bardzo szybko nawiązuje kontakt z dziećmi. Poświęca im wiele uwagi, wymyśla nowe zajęcia, pomoce dydaktyczne i zabawy aby jak najbardziej uatrakcyjnić czas spędzany w przedszkolu.

Kadra

Katarzyna Jaśkiewicz

Absolwentka studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Wrocławskim. Pani Kasia to spokojna, cierpliwa i empatyczna osoba, która w swojej pracy stara się przekazać dzieciom wszystko co najlepsze. Sumiennie wykonuje swoje obowiązki stawiając na wszechstronny rozwój dzieci. Największą satysfakcję czerpie z uśmiechów najmłodszych.

Ewelina Skrzypczak

Pani Ewelina jest absolwentką studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Włocławskim o kierunku edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Z dziećmi pracuje od 8 lat.
Pani Ewelina w pracy kieruje się szacunkiem i cierpliwością, ale także konsekwencją. Dzięki pogodnemu usposobieniu i szczeremu uśmiechowi zdobywa malutkie serca. Codzienny kontakt z dziećmi jest dla niej źródłem satysfakcji oraz inspiracji.

Dominika Maślinska

Pani Dominika ukończyła studia licencjackie w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu na kierunku Terapia zajęciowa z psychomotoryką – uzyskując kompetencje pedagoga specjalnego. Tytuł magistra uzyskała również w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Pani Dominika posiada doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi z niepełnosprawnością, a także z dziećmi ze spektrum autystycznym. Podczas swojej pracy szczególnie dba o bezpieczeństwo dzieci. Stara się, aby dziecko mogło rozwijać się zgodnie ze swoimi możliwościami. Jest osobą ciepłą, uśmiechniętą i łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi.

Aleksandra Nowak

Pani Ola jest miłą i otwartą osobą. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Uśmiechnięta i cierpliwa, jako pomoc nauczyciela zawsze gotowa, aby wysłuchać, pomóc lub przytulić. Jej najważniejszym celem jest stworzenie dzieciom atmosfery pełnej ciepła, bezpieczeństwa i radości. Praca z dzieckiem jest dla niej cenną lekcją, podczas której wzajemnie mogą się wiele nauczyć.

Katarzyna Niedźwiedzka

kasia

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogika lecznicza i terapia pedagogiczna oraz magisterskie na kierunku Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Legnicy. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w różnych placówkach oświatowych i wychowawczych. Jest osobą ciepłą, empatyczną, łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Bardzo ważne jest dla niej bezpieczeństwo i uśmiech dziecka.

Paulina Peregrym

Ukończyła Instytut Kultury Fizycznej w Nowym Sączu na kierunku wychowanie fizyczne z odnową biologiczną i gimnastyką korekcyjną, a tytuł magistra uzyskała w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku usługi relaksacyjne i rekreacyjne. Ze względu na miłość do najmłodszych obecnie kończy studia przygotowanie przedszkolne i wczesnoszkolne. Pasjonatka sportów zimowych i wypraw górskich. W swojej codziennej pracy zwraca uwagę na potrzeby dzieci i dąży do rozwijania ich potencjału. Lubi taniec, śpiew, teatr co w pracy pomaga jej to zachęcić swoich podopiecznych do wyrażania siebie.

Aleksandra Kosacz

Absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ola jest osobą ciepłą i cierpliwą, która szybko nawiązuje kontakt z dzieckiem. Jest przyjaciółką każdego dziecka, z którym poznaje świat przez zabawę.

Natalia Rębisz - pomoc nauczyciela

Studentka Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jest osobą ciepłą i bardzo oddaną swojej pracy. Sumiennie podchodzi do powierzonych jej zadań i dba o ciepłe relacje z podopiecznymi. Spełnia się w roli opiekunki i animatorki, w czasie wolnym od pracy prowadzi zajęcia dla najmłodszych łącząc zabawę z nauką.

Joanna Tkaczyk - pomoc nauczyciela

Pani Asia pomaga dzieciom w codziennych zmaganiach w przedszkolu. Robi wszystko, aby maluszki czuły się w naszym przedszkolu jak w domu a rodzice mogli spokojnie zająć się swoimi obowiązkami. Każde dziecko traktuje i indywidualnie, aby zaspokoić potrzeby każdego dziecka. Jest osobą bardzo ciepłą, uśmiechniętą ,otwartą i serdeczną. Pani Asia zawsze pomoże z guzikiem, bucikiem, kurteczką czy talerzykiem. Przytuli, pomoże w zasypianiu. Praca z dziećmi jest jej pasją:)

Małgorzata Kałuża

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Służby publiczne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Legnicy oraz studia magisterskie w Wyższej Szkole Zarządzania Edukacja we Wrocławiu na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z edukacją muzyczną, rytmiką i plastyką. Pani Małgosia jest osobą pogodną i optymistycznie patrzy na świat. W kontaktach z najmłodszymi opiera się na zbudowaniu atmosfery pełnej zaufania i poczucia bezpieczenstwa. Niezwykle istotne dla niej jest kształtowanie w dzieciach postawy samodzielności oraz wiary we własne możliwości. Praca z dziećmi jest jej pasją.

Monika Hawrylak

Ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika, specjalność edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne z edukacją muzyczną, rytmiką i plastyką. Pani Monika jest osobą ciepłą, uśmiechniętą, troskliwą i wyrozumiałą, dlatego bardzo łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Bardzo lubi śpiewać i tańczyć, podczas codziennej pracy zwraca uwagę na potrzeby dzieci oraz dąży do ich wszechstronnego rozwoju. Ważne jest dla niej bezpieczeństwo każdego przedszkolaka, o które dba codziennie, podczas ich pobytu w przedszkolu.

Patrycja Pietruszka

Pani Patrycja jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika, specjalność poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna, natomiast tytuł magistra uzyskała na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu terapii pedagogicznej z arteterapią. Jest osobą zaangażowaną w swoją pracę i pogodnie nastawioną do życia. W pracy z dziećmi dba o ich wszechstronny rozwój wykorzystując ich potencjał.

Ewelina Pępek

Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Wrocławskim (wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna). Jest osobą ciepłą, cierpliwą i łatwo nawiązującą kontakty z dziećmi. Pani Ewelina przykłada szczególną uwagę do poczucia bezpieczeństwa każdego dziecka, stara się aby zapewnić mu rozwój zgodny z jego możliwościami

Olga Sułek

Ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika opiekuńcza z promocja zdrowia oraz magisterskie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i nauczanie początkowe w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Legnicy. Ponad wszystko ceni sobie poczucie bezpieczeństwa dzieci dlatego z przyjemnością przytuli i pocieszy każdego przedszkolaka a także dochowa powierzonej tajemnicy - małej i dużej.

Obsługa

Katarzyna Graczyk

Pani Kasia dba aby posiłki naszych przedszkolaków były odpowiednio zbilansowane i przygotowane ze świeżych produktów.
Ukończyła kurs o kierunku - Dietetyka i zaburzenia odżywiania, a także - Żywienie dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych.

Bogusława Nowak

Posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla przedszkolaków, dba aby dzieci z Planety Zdrowia jadły urozmaicone posiłki, poznawały nowe, ciekawe smaki warzyw i owoców.

Danuta Jasinowska

Posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla przedszkolaków, dba aby dzieci z Planety Zdrowia jadły zdrowe i smaczne posiłki.

Galerie zdjęć