Kadra ul. Krucza

Dyrekcja

Magdalena Rychlewska - Dyrektor

Nauczyciel kontaktowy, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (filologia polska) oraz Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych (pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna), dodatkowo posiada kwalifikacje pedagoga specjalnego i oligofrenopedagoga. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku zarządzanie oświatą. Uczestniczyła w wielu kursach plastycznych, muzycznych oraz z zakresu pedagogiki zabawy, które wzbogacają jej warsztat pracy.

Kadra

Anna Iwaniec - asystent nauczyciela

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego a obecnie kształci się na kierunku - Pedagogika opiekuńczo - wychowawcza z promocją społeczną. Pani Ania jest osobą wesołą i uśmiechniętą. W kontaktach z dziećmi kieruje się zasadą wzajemnego szacunku, stara się podchodzić do dzieci indywidualnie. Praca w przedszkolu jest dla niej sposobem na samorealizację.

Monika Domonik - nauczycielka

Pani Monika ukończyła studia licencjackie z zakresu pracy socjalnej a tytuł magistra na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. W swojej wieloletniej pracy z dziećmi przywiązuje szczególną uwagę do budowania relacji z dziećmi opartych na wzajemnym szacunku, empatii i zrozumieniu. Jest nauczycielem życzliwym ale konsekwentnym,

Ewa Ryłko -pomoc nauczyciela

Pani Ewa ukończyła szkołę policealną TEB w Lubinie o profilu- opiekun dziecięcy. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, ukończyła wiele warsztatów i szkoleń, które z powiedzeniem wykorzystuje w pracy z przedszkolakami. Jest osobą bardzo pomysłową a praca z najmłodszymi sprawia jej wiele satysfakcji i radości.

Anna Chanik - nauczycielka

Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Wrocławskim (kształcenie zintegrowane i edukacja przedszkolna) oraz w Dolnośląskiej Szkole Wyższej (terapia pedagogiczna). Uczestniczyła w wielu kursach plastycznych, muzycznych oraz z zakresu pedagogiki zabawy, które wzbogacają jej warsztat pracy. Jest osobą ciepłą, cierpliwą, pogodnie nastawioną do życia, łatwo nawiązującą kontakty z dziećmi. Ważne jest dla niej wspieranie rozwoju dziecka zgodnie z jego możliwościami. Każdemu dziecku stara się zapewnić poczucie akceptacji i bezpieczeństwa.

Paulina Chodkowska - nauczycielka

Ukończyła Instytut Kultury Fizycznej w Nowym Sączu na kierunku wychowanie fizyczne z odnową biologiczną i gimnastyka korekcyjna, a także absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o kierunku usługi relaksacyjne i rekreacyjne. Ponadto ukończyła studia podyplomowe - przygotowanie wczesnoszkolne i przedszkolne. Pasjonatka sportów zimowych i wypraw górskich. W swojej codziennej pracy zwraca uwagę na potrzeby dzieci i dąży do rozwijania ich kreatywności i potencjału.

Karolina Sulima - asystent nauczyciela

Pani Karolina jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Od ponad dziesięciu lat zajmuje się zawodowo pracą z dziećmi w wieku przedszkolnym zarówno jakonauczyciel-wychowawca jak i nauczyciel języków obcych (angielski, niemiecki). Prowadząc zajęcia z dziećmi, stawia na wsparcie rozwoju ruchowego, sensorycznego i intelektualnego. Chętnie prowadzi warsztaty przyrodnicze, które uwrażliwiają dzieci na otaczający je świat. Bliska jest jej pedagogika Montessori. Ukończyła liczne kursy oraz szkolenia wzbogacające jej wiedzę oraz doświadczenie zawodowe.

Angelika Dagiel - nauczycielka

Pani Angelika jest nauczycielem kontraktowym, absolwentka UZZM o profilu pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna (licencjat) oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej o profilu arteterapia (studia magisterskie).
Jestem osobą życzliwą, pogodną, łatwo nawiązującą kontakt z dziećmi. Posiada umiejętności muzyczno-wokalne, które wykorzystuje w pracy z dziećmi aby uatrakcyjniać im czas poprzez zabawy ruchowe.

Ewelina Skrzypczak - nauczycielka

Pani Ewelina jest absolwentką studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Włocławskim o kierunku edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Z dziećmi pracuje od 8 lat.
Pani Ewelina w pracy kieruje się szacunkiem i cierpliwością, ale także konsekwencją. Dzięki pogodnemu usposobieniu i szczeremu uśmiechowi zdobywa malutkie serca. Codzienny kontakt z dziećmi jest dla niej źródłem satysfakcji oraz inspiracji.

Aleksandra Nowak - pomoc nauczyciela

Pani Ola jest miłą i otwartą osobą. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Uśmiechnięta i cierpliwa, jako pomoc nauczyciela zawsze gotowa, aby wysłuchać, pomóc lub przytulić. Jej najważniejszym celem jest stworzenie dzieciom atmosfery pełnej ciepła, bezpieczeństwa i radości. Praca z dzieckiem jest dla niej cenną lekcją, podczas której wzajemnie mogą się wiele nauczyć.

Aleksandra Kosacz - asystent nauczyciela

Absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ola jest osobą ciepłą i cierpliwą, która szybko nawiązuje kontakt z dzieckiem. Jest przyjaciółką każdego dziecka, z którym poznaje świat przez zabawę.

Joanna Tkaczyk - pomoc nauczyciela

Pani Asia pomaga dzieciom w codziennych zmaganiach w przedszkolu. Robi wszystko, aby maluszki czuły się w naszym przedszkolu jak w domu a rodzice mogli spokojnie zająć się swoimi obowiązkami. Każde dziecko traktuje i indywidualnie, aby zaspokoić potrzeby każdego dziecka. Jest osobą bardzo ciepłą, uśmiechniętą ,otwartą i serdeczną. Pani Asia zawsze pomoże z guzikiem, bucikiem, kurteczką czy talerzykiem. Przytuli, pomoże w zasypianiu. Praca z dziećmi jest jej pasją:)

Małgorzata Kałuża - nauczycielka

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Służby publiczne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Legnicy oraz studia magisterskie w Wyższej Szkole Zarządzania Edukacja we Wrocławiu na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z edukacją muzyczną, rytmiką i plastyką. Pani Małgosia jest osobą pogodną i optymistycznie patrzy na świat. W kontaktach z najmłodszymi opiera się na zbudowaniu atmosfery pełnej zaufania i poczucia bezpieczenstwa. Niezwykle istotne dla niej jest kształtowanie w dzieciach postawy samodzielności oraz wiary we własne możliwości. Praca z dziećmi jest jej pasją.

Obsługa

Katarzyna Buszkiwicz - kucharka

Posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla przedszkolaków, dba aby dzieci z Planety Zdrowia jadły zdrowe i smaczne posiłki.

Paulina Szymańska - pomoc kuchenna

paulina

Pani Paulina dba o czystość w kuchni, pomaga paniom kucharkom w przygotowaniu surówek, naleśników i ciasteczek a zwłaszcza w lepieniu pierogów. Zna preferencje kulinarne każdego przedszkolaka.

Bogusława Nowak - kucharka

Posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla przedszkolaków, dba aby dzieci z Planety Zdrowia jadły urozmaicone posiłki, poznawały nowe, ciekawe smaki warzyw i owoców.

Galerie zdjęć