Kadra ul. Wyszyńskiego

Dyrekcja

Sylwia Gajewska

Zastępca Dyrektora, absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku pedagogika opiekuńcza i resocjalizacja. Ukończyła również studia podyplomowe - edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Pani Sylwia z dużą uwagą i staranności organizuje pracę przedszkola i jego kadry tak, aby zapewnić dzieciom komfortowe warunki dla indywidualnego rozwoju

Kadra

Anna Panicz

Anna

Absolwentka Uczelni Jana Wyżykowskiego w Polkowicach, gdzie ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna, tytuł magistra uzyskała w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie na kierunku Terapia Pedagogiczna z elementami Socjoterapii. Jednocześnie cały czas chętnie pogłębia swoje umiejętności biorąc udział w różnych warsztatach i szkoleniach, które pozwalają jej zdobywać wiedzę i nowe doświadczenia, które z powodzeniem wykorzystuje w pracy z dziećmi, aby każdego dnia dzielić się z nimi tym co jeszcze dla nich nieodkryte. Ponadto jest osobą bardzo serdeczną, ciepłą i wrażliwą, czego każdego dnia nie szczędzi swoim podopiecznym.

Sylwia Kalinka

Ukończyła studia licencjackie oraz magisterskie na Uniwersytecie Zielonogórskim na kierunku pedagogika, specjalność edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Posiada również kwalifikacje z zakresu terapii pedagogicznej z arteterapia uzyskane w trakcje studiów podyplomowych. Jest osobą uśmiechniętą, pomysłową i otwartą. Stara się aby każdy dzień był dla przedszkolaków niezapomnianą przygodą, pełną uśmiechu i radości.

Sylwia Formicka

Studentka jednolitych studiów magisterskich na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Wrocławskim. Pani Sylwia jest osobą otwartą i komunikatywną. Praca z dziećmi jest spełnieniem jej marzeń zawodowych.

Alicja Filipowicz

Absolwentka Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Dodatkowo ukończyła kurs animatora oraz opiekuna kolonijnego. W swojej pracy zawodowej dba przede wszystkim o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, buduje atmosferę zaufania i wzajemnego szacunku.

Magdalena Kubacka -Konefał

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im.Witelona w Legnicy na kierunku Pedagogika opiekuńcza z promocją zdrowia. Tytuł magistra uzyskała w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Legnicy na kierunku Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Pani Magda jest osobą bardzo spokojną, cierpliwą i troskliwą wobec przedszkolaków.
Interesuje się rękodziełem a swoje prace wykorzystuje w pracy w przedszkolu.

Joanna Kowalik

Pani Asia jest absolwentką Uniwersytetu im.Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku pedagogika specjalna , rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną , dodatkowo ukończyła pedagogikę opiekuńczą z terapią na Uniwersytecie Wrocławskim. Pani Asia ma kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. W swojej pracy kładzie nacisk na tworzenie bezpiecznej atmosfery wzajemnego szacunku i zrozumienia. Dla swoich podopiecznych stara się być pomocnikiem, doradca i tłumaczem otaczającej ich rzeczywistości. Praca z dziećmi to dla niej ogromna odpowiedzialność, wyzwanie ale przede wszystkim przyjemność i satysfakcja.

Barbara Sowiecka

Pani Basia jest nauczycielem kontraktowym z kilkuletnim stażem. Tytuł magistra zdobyła na kierunku Pedagogika w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Pedagogika opiekuńcza i przedszkolna. Brała udział w licznych kursach i szkoleniach zawodowych dla nauczycieli. Pani Basia jest uzdolniona plastycznie co wykorzystuje w pracy z dziećmi pomagając im wyrazić swoje emocje przy pomocy środków artystycznych.

Małgorzata Grzelak

Pani Małgosia jest studentką na Uczelni Jana Wyżykowskiego w Polkowicach na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Jest osobą energiczną i komunikatywną. Z dużą łatwością nawiązuje relacje z dziećmi.

Danuta Pieniacka - pomoc nauczyciela

Ukończyła studia licencjackie na Uczelni Jana Wyżykowskiego w Lubinie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza.
Pani Danusia jest mamą dwójki dorosłych dzieci, którym towarzyszyła i wspierała na wszystkich etapach rozwoju od przedszkola do samodzielności. Jest osobą bardzo energiczną i wesołą. Interesuje się psychologią oraz nowinkami kulinarnymi - stąd przygotowuje dla przedszkolaków ciekawe warsztaty kulinarne "Kuchcikowo".

Aneta Stanisławczyk

Aneta Stanisławczyk

Pani Aneta ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika o specjalizacji edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Jako młoda mama jest szczególnie wrażliwa na potrzeby dzieci, próbuje zgłębić i zrozumieć ich wewnętrzny świat. Jest osobą bardzo pogodną i zawsze uśmiechniętą.

Małgorzata Kuśmierz - pomoc nauczyciela

Największy pomocnik i przyjaciel naszych maluszków. Skarbnica uśmiechu i cierpliwości. Swoją opieką otacza szczególnie dzieci z najmłodszej grupy. Pani Małgosia jest bardzo pomysłowa i uzdolniona plastycznie, co wykorzystuje w przygotowywaniu prac z przedszkolakami.

Natalia Szkodzińska

Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Legnicy im. Witelona na kierunku pedagogika przedszkolna. Pani Natalia od samego początku swojej kariery zawodowej związana jest z przedszkolami Planeta Zdrowia. Jest osobą ciepłą, uśmiechniętą a przede wszystkim bardzo cierpliwą. Dba aby każdy dzień był dla przedszkolaków radosny i warty zapamiętania.

Obsługa

Maria Baryluk

Pani Maria dba o porządek w kuchni, pomaga paniom kucharkom w przygotowaniu surówek, naleśników i ciasteczek a zwłaszcza w lepieniu pierogów.

Kamila Marcinów

Posiada doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla przedszkolaków, dba aby dzieci z Planety Zdrowia jadły urozmaicone posiłki, poznawały nowe, ciekawe smaki warzyw i owoców.

Mariola Sałaguba

Posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla przedszkolaków, dba aby dzieci z Planety Zdrowia jadły zdrowe i smaczne posiłki.

Galerie zdjęć