Kadra ul. Wyszyńskiego

Dyrekcja

Sylwia Gajewska - Zastępca Dyrektora

Zastępca Dyrektora, absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku pedagogika opiekuńcza i resocjalizacja - uzyskała kwalifikacje pedagoga specjalnego. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Dodatkowo posiada kompetencje do prowadzenia warsztatów z terapii ręki - w celu usprawnienia motoryki małej naszych podopiecznych. Pani Sylwia z dużą uwagą i staranności organizuje pracę przedszkola i jego kadry tak, aby zapewnić dzieciom komfortowe warunki dla indywidualnego rozwoju

Kadra

Weronika Rygielska - nauczyciel

Pani Weronika uzyskała licencja w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy na kierunku pedagogika
spajalność Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Aktualnie kontynuuje studia II stopnia na tym samym kierunku w celu uzyskania tytułu magistra. Pani Weronika jest osoba bardzo energiczną i z dużą pasją podchodzi do wykonywanego zawodu. Z dużym zaangażowaniem uczestniczy w życiu przedszkola organizując atrakcyjne zajęcia dla przedszkolaków.

Wioletta Limanowska - pomoc nauczyciela

Pani Wioletta posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi - zwłaszcza tymi najmłodszymi. Bardzo dobrze radzi sobie z adaptacją maluszków do życia przedszkolnego - uczy panujących w placówce zasad, rytmu dnia, czynności samoobsługowych i samodzielności. Sprawia ze przedszkolaki nabierają pewności siebie i z czasem doskonale radzą sobie z wyzwaniami życia przedszkolnego.

Marta Jach - nauczyciel

Pani Marta ukończyła Uniwersytet Opolski na kierunku – Pedagogika – Kształcenie wczesnoszkolne z wychowaniem przedszkolnym (uzyskany tytuł magistra) oraz Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Witelona w Legnicy na kierunku Pedagogika – Praca Socjalna (uzyskany tytuł studiów licencjackich). Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu Integracji Sensorycznej w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu. Pani Marta stara się stwarzać optymalne warunki dla rozwoju naszych przedszkolaków, zapewnić im jak najbardziej komfortowe warunki przebywania w placówce aby nie odczuwały stresu związanego z rozłąką z rodzicami.

Lucyna Chroma - pomoc nauczyciela

kadra

Pani Lucyna jest osobą niezwykle pogodną, radosną i bardzo pozytywnie nastawioną do otaczającego świata a tym samym naszych przedszkolaków. Zawsze gotowa do przytulenia, otarcia łez i nosa. Pani Lucynka nie tylko opiekuje się dziećmi ale również wymyśla przerózne zabawy aby czas spędzony w placówce biegł szybko i w wesołej atmosferze. Najbardziej lubi zabawy taneczne i muzyczne. Ma świetny zmysł plastyczny i przygotowuje w przedszkolu wiele kolorowych pomocy dydaktycznych

Sylwia Formicka - nauczyciel

Studentka jednolitych studiów magisterskich na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Wrocławskim. Pani Sylwia jest osobą otwartą i komunikatywną. Praca z dziećmi jest spełnieniem jej marzeń zawodowych.

Alicja Filipowicz - - nauczyciel

Absolwentka Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Dodatkowo ukończyła kurs animatora oraz opiekuna kolonijnego. W swojej pracy zawodowej dba przede wszystkim o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, buduje atmosferę zaufania i wzajemnego szacunku.

Magdalena Kubacka -Konefał - nauczyciel

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im.Witelona w Legnicy na kierunku Pedagogika opiekuńcza z promocją zdrowia. Tytuł magistra uzyskała w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Legnicy na kierunku Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Pani Magda jest osobą bardzo spokojną, cierpliwą i troskliwą wobec przedszkolaków.
Interesuje się rękodziełem a swoje prace wykorzystuje w pracy w przedszkolu.

Joanna Kowalik - nauczyciel, pedagog specjalny

Pani Asia jest absolwentką Uniwersytetu im.Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku pedagogika specjalna , rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną , dodatkowo ukończyła pedagogikę opiekuńczą z terapią na Uniwersytecie Wrocławskim. Pani Asia ma kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. W swojej pracy kładzie nacisk na tworzenie bezpiecznej atmosfery wzajemnego szacunku i zrozumienia. Dla swoich podopiecznych stara się być pomocnikiem, doradca i tłumaczem otaczającej ich rzeczywistości. Praca z dziećmi to dla niej ogromna odpowiedzialność, wyzwanie ale przede wszystkim przyjemność i satysfakcja.

Małgorzata Grzelak - nauczyciel

Pani Małgosia jest absolwentką Uczelni Jana Wyżykowskiego w Polkowicach na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Jest osobą energiczną i komunikatywną. Z dużą łatwością nawiązuje relacje z dziećmi.

Danuta Pieniacka - pedagog, asystent nauczyciela

Ukończyła studia licencjackie na Uczelni Jana Wyżykowskiego w Lubinie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z przygotowaniem pedagogicznym.Jest osobą bardzo energiczną i wesołą. Interesuje się psychologią oraz nowinkami kulinarnymi - stąd przygotowuje dla starszych przedszkolaków cykl warsztatów dotyczących emocji a dla wszystkich ciekawe warsztaty kulinarne "Kuchcikowo".

Aneta Stanisławczyk - nauczyciel

Pani Aneta ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika o specjalizacji edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Jako młoda mama jest szczególnie wrażliwa na potrzeby dzieci, próbuje zgłębić i zrozumieć ich wewnętrzny świat. Jest osobą bardzo pogodną i zawsze uśmiechniętą.

Małgorzata Kuśmierz - pomoc nauczyciela

Największy pomocnik i przyjaciel naszych maluszków. Skarbnica uśmiechu i cierpliwości. Swoją opieką otacza szczególnie dzieci z najmłodszej grupy. Pani Małgosia jest bardzo pomysłowa i uzdolniona plastycznie, co wykorzystuje w przygotowywaniu prac z przedszkolakami.

Obsługa

Maria Baryluk

Pani Maria dba o porządek w kuchni, pomaga paniom kucharkom w przygotowaniu surówek, naleśników i ciasteczek a zwłaszcza w lepieniu pierogów.

Kamila Marcinów

Posiada doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla przedszkolaków, dba aby dzieci z Planety Zdrowia jadły urozmaicone posiłki, poznawały nowe, ciekawe smaki warzyw i owoców.

Mariola Sałaguba

Posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla przedszkolaków, dba aby dzieci z Planety Zdrowia jadły zdrowe i smaczne posiłki.

Galerie zdjęć